اگرچه روزه داری دارای آثار و برکات معنوی و جسمانی فراوانی است، اما خوب است که بدانیم اثربخشی هرچه بهتر این موضوع زمانی حاصل می‌شود که تغذیه فرد روزه‌دار منطبق با یک رژیم غذایی سالم، متنوع و درعین حال متعادل همراه باشد. از طرفی در این روزها که بیماری کرونا مانع از حضور آزاد و راحت اقشار مختلف در جامعه شده است، بر آن شدیم تا محصولات و مایحتاج اساسی و مورد نیاز شما را درقالب بسته‌های تخفیفی، متنوع و کاربردی ارائه نموده تا با این کار گامی هرچند کوچک در جهت یاری رسانی و خدمت به شما مشتریان عزیز برداشته باشیم. به امید فراهم ساختن خاطره ای لذت‌بخش و ماندگار در کنار شما

در ادامه محصولات و بسته های ویژه ماه مبارک رمضان ارائه شده توسط تیمانیک قابل مشاهده است

 

لبنیات و تخم مرغ

لبنیات و تخم مرغ خوراکی‌هایی بدون جایگزین

در میان گروه‌های مختلف سبد غذایی از مصرف لبنیات و تخم مرغ غافل نشوید، چراکه تقریبا جایگزینی برای آنها وجود ندارد و بدن ما همواره به آن‌ها نیاز دارد.

محصولات «کوهپناه» کاملا پاستوریزه بوده و بدون هرگونه مواد افزودنی و نگهدارنده است. ما به شما شیر و ماست ارگانیک کوهپناه را پیشنهاد می‌کنیم.

خرید بسته لبنیات و تخم مرغ

پاکسازی

پاکسازی بدن از مواد زائد نقش بسیار مهمی در سلامت انسان‌ها دارد.

متاسفانه سبک زندگی جدید و نیز عدم رعایت سته ضروریه یا همان شش اصل ضروری برای زندگی سالم موجب شده تا روز به روز مواد زائد بیشتری در بدن تجمع یافته و سموم خطرناکتری وارد آن شود

پیشنهاد ما جهت پیشگیری از وقوع بیماری و نیز حفظ سلامتی هرچه بهتر شما مشتریان عزیز در ایام ماه مبارک رمضان استفاده از بسته کاربردی پاکسازی است.

خرید بسته پاکسازی

نوشیدنی و دمنوش

لذت تنوع در طعم و مزه دمنوش را با این بسته تجربه کنید

چند سالی است که ماه رمضان با روزهای گرم سال همراه شده و تشنگی در طول روز فرآیند روزه داری را با کمی سختی همراه نموده است.

این بسته حاوی شربت‌ها و دمنوش‌هایی‌ است که علاوه بر رفع عطش روزانه، آرامش و خواب مطلوبی را در شب برایتان به ارمغان می‌آورد.

خرید بسته نوشیدنی و دمنوش

سلامت و ایمنی

شادابی و سلامتی بدن با بسته تقویت سیستم ایمنی

محصولات این بسته نقش مهم و ارزشمندی را در ارتقای سطح ایمنی بدن ایفا می‌کند. همچنین به شما کمک می‌کند تا شیوه زندگی سالمی را در ماه مبارک رمضان تجربه کنید.

پیشنهاد می‌کنیم جهت پیشگیری احتمالی از بیماری‌های ویروسی و نیز دفع هرچه بهتر اخلاط مضر از بدن، استفاده از این بسته را در اولویت سبد غذایی خود قرار دهید.

خرید بسته سلامت و ایمنی

تنقلات

با خوراکی‌های سالم مانع از تضعیف و کمبود مواد معدنی در بدن خود شوید.

مصرف تنقلات سالم و طبیعی در ایام ماه رمضان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

می‌خواهید بدنی سالم، قوی و بدون اضافه‌وزن داشته باشید؟ پس به جای زولبیا، بامیه و دیگر مواد خوراکی با چربی و قند بالا در ساعات بین افطار تا سحر تنقلات مفید و سالم استفاده کنیم.

خرید بسته تنقلات

محصولات طرح رمضان

در انبار موجود نمی باشد

خواروبار و خشکبار

خرما کبکاب داردان 1900 گرم

44,000 تومان

خواروبار و خشکبار

خرما کبکاب 1300 گرم

32,000 تومان

خواروبار و خشکبار

رشته آشی میثم 500 گرم

6,950 تومان

تنقلات، شیرینی‌جات و دسرها

نبات چوبی سفید کریستال بزرگ پایتخت

15,900 تومان

تنقلات، شیرینی‌جات و دسرها

نبات شاخه زعفرانی بزرگ کسری

14,200 تومان
در انبار موجود نمی باشد

خواروبار و خشکبار

خرما کبکاب 800 گرم

22,000 تومان

ادویه، چاشنی و مخلفات غذا

رب گوجه فرنگی 1 کیلوگرم

25,000 تومان